تعمیرات هارد شیراز | بازیابی هارد در شیراز

تعمیرات هارد لپ تاپ

بازیابی هارد شیراز و تعمیر هارد در شیراز ,خرابی هارد لپ تاپ از شایع ترین مشکلات خرابی لپ تاپ می باشد و درصد احتمال آن بسیار بیشتر از خرابی هارد دیسک دسکتاپ است زیرا در زمان کارکرد هارد دیسک نباید حرکت داده شود و یا ضربه و شوک بر آن وارد شود. خرابی هارد لپ تاپ به دلیل پرتابل بودن در معرض آسیب های جدی از جمله پرتاب شدن ، سقوط و وارد شدن شوک به بدنه لپ تاپ می باشند. برخی علائم خرابی هارد لپ تاپ عبارتند از : صفحه آبی مرگ Dead Blue Screen ، هارد لپ تاپ UNMOUNTABLE BOOT VOLUME ، آسیب دیدن فایل های DLL ، آسیب دیدن و یا از بین رفتن مسیر سیستم ویندوز WINDOWS\ SYSTEM32\ CONFIG\ SYSTEM ، خرابی پارتیشن ، جدول پارتیشن Partition Table ، آسیب دیدن MBR و یا خرابی سکتورهای هارد دیسک یا بدسکتور BAD Sector.

بازیابی هارد در شیراز و تعمیر هارد در شیراز 

همچنین موارد دیگری که اغلب برای تعمیر هارد لپ تاپ به گروه لاژورد مراجعه می کنند عبارتند از :

  1. هنگ کردن لپ تاپ در زمان بالا آمدن ویندوز و بر روی لوگوی ویندوز و یا قبل از صفحه خوش آمدگویی ویندوزWelcome Screen بنحوی که لوگو به حرکت ادامه می دهد ولی اتفاقی نمی افتد و در زمان طولانی ویندوز بالا نمی آید.
  2. در زمان روشن شدن لپ تاپ ، صدای ضربه زدن از داخل لپ تاپ به گوش می رسد و باعث روشن نشدن لپ تاپ یا دقیقتر روشن شدن ولی بوت نشدن لپ تاپ می شود.
  3. در بعضی موارد نیز ممکن است صدایی شبیه گیر کردن از لپ تاپ بشنوید که ممکن است خفیف یا قوی باشد و به دنبال آن لپ تاپ هنگ کند و بوت نشود.
  4. خطای S.M.A.R.T که مخفف Self-Monitoring, Analysis and Reporting Technology بوده و تکنولوژی است که کیفیت و سلامت کارکرد هارد دیسک را کنترل کرده و در صورت احتمال خرابی و یا بروز آسیب به هارد دیسک با این خطا شما را آگاه می کند تا نسبت به بررسی دقیقتر توسط کارشناس تعمیر هارد و مرکز تعمیرات هارد دیسک هرچه سریعتر اقدام نمائید.

 دلایل خرابی هارد لپ تاپ

خرابی هارد لپ تاپ  معمولا بر اثر اتفاقاتی از جمله : وارد شدن شوک فیزیکی به لپ تاپ ، پرتاب یا سقوط لپ تاپ از ارتفاع ، افتادن لپ تاپ به داخل مایعات ، نوسانات برق ، ریختن آب بر روی لپ تاپ ، حملات بدافزار و ویروس ، استهلاک هارد لپ تاپ و افزایش حرارت بیش از حد هارد دیسک.

 تعمیر هارد لپ تاپ شیراز

محتوا جعبه کدهای کوتاه

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد.سایت جـوم آریـا یکی از بهترین ارائه دهنده ی قالب های فارسی جوملا و وردپرس است . شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت ما قالب مورد نظر خود را پیدا کنید و با هزینه کمی صاحب یک قالب زیبا و پراز امکانات شوید .

کدهای کوتاه شمارنده پیش فرض

1000

تکمیل پروژه

1500

تکمیل پروژه

2000

تکمیل پروژه

کد کوتاه با حاشیه

1000

تکمیل پروژه

1500

تکمیل پروژه

2000

تکمیل پروژه

کدهای کوتاه در عرض

1000

تکمیل پروژه

1500
 lbs

تکمیل پروژه

2000

تکمیل پروژه

کدهای کوتاه بالا و پایین

1000

تکمیل پروژه

1500
 lbs

تکمیل پروژه

2000

تکمیل پروژه

جعبه شمارنده با رنگ سفارشی

1000

تکمیل پروژه

1500

تکمیل پروژه

2000

تکمیل پروژه

با ما در تماس باشید